Poster Satış Bayiliği

Fiziksel Mağazasında Poster Satmak İsteyenler 

Fiziksel mağazanızda satacak yeni ürünler arıyorsanız, mükemmel kar marjına sahip dinamik bir ürün olan posterleri deneyebilirsiniz. Posterler hem mağazanıza müşteri çekecek, hem de size yeni bir gelir kapısı olacak.

Müşterilerinize Film afişleri, ünlü posterleri, edebi posterler gibi onlarca ilgi çekici kategoride poster sunabilirsiniz.

Postermanya‘nın fiziksel bayisi olduğunuzda %70’e varan indirimlerle posterlere sahip olabilir ve kolayca satışını yapabilirsiniz.

Satacağınız poster çeşitlerini binlerce posterin yer aldığı postermanya.com sitesinden seçebildiğiniz gibi, internetten bulduğunuz, çektiğiniz veya tasarladığınız herhangi bir fotoğrafı da yüksek çözünürlüklü poster haline getirebiliyoruz. Üstelik kartpostal boydan en büyük boya kadar, binlerce poster çeşidi satışlarınızı kolaylaştıracak.

 

Örneğin

Bir mağazanız veya satış yapabileceğiniz bir yeriniz var(Cafe bile olabilir), satabileceğiniz yeni ürünler arıyorsunuz. Postermanya’dan alacağınız poster bayiliği ile dilediğiniz kadar sipariş vererek sıfır riskle karlı poster satışı yaparak, güzel bir ciro elde edebilirsiniz.

 

Sistem çok basit işliyor:

  1. Başvurunuz kabul edildikten sonra istediğiniz bir miktarda, istediğiniz ürün ve boyuttaki posterlerden sipariş ediyorsunuz. Dilerseniz bu esnada çok satan ürünlerimizden de tavsiye verebiliyoruz.
  2. Ürünleri anlaştığımız fiyattan size kargo yoluyla ulaştırıyoruz.
  3. Ürünleri sergileyerek satışa başlıyorsunuz. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz ürünü sipariş verdiğinizde size tekrar ulaştırıyoruz.

 

Siz de Postermanya’nın karlı bayilerinden biri olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bayi başvuru formunu doldurduğunuzda ekibimiz size en kısa süre içinde dönüş yapacak. Detaylı bilgi almak için:

  1. Müşteri Hizmetleri Numarası
    Whatsapp Destek: 0551 148 3547

Direk Başvuru Yapmak İçin:

Ad Soyad
Telefon
Mağazanız Hakkında Bilgiler (Adı, Türü, Adresi vb.)

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir